Blog

Dowiedz się co knujemy...

13 lis 2011

13 listopada 2011

Zbiorcza aktualizacja do wersji 1.3

Witajcie po przerwie!

Maziaj żyje. Żyje i ma się dobrze :). W wersji 1.3 wprowadziliśmy masę poprawek związanych z bezpieczeństwem. Mamy nadzieję, że tym razem uda się utrzymać linię obrony przed trollami na dłużej.

Zmiany w wersji 1.3:

Tak jak przy wszystkich poprzednich aktualizacjach liczymy na wasze opinie. Potestujcie nową wersję Maziaja i dajcie znać na Fejsie, tudzież Tweeterze czy podobają Wam się zmiany i czy jakość rozgrywki dzięki łatkom uległa poprawie.

Po chwili odpoczynku wracamy przed klawiatury, aby przygotować dla Was jeszcze więcej bajerów!

Do roboty Maziacze!

08 lis 2011

8 listopada 2011

Maziaj albo giń!

"Bądź uroczy dla swoich wrogów, nic ich bardziej nie złości." — Carl Orff

Maziacze!

Jest nam niezmiernie miło, że tak szumnie otwiedzacie serwis i dajecie się ponieść swojej wyobraźni! Niestety jak wiecie, ostatnio nad Maziajem zebrały się ciemne chmury. Hordy głodnych tandety trolli powzięły sobie za cel sparaliżowanie zabawy. Jednak to my rozdajemy tutaj karty ;).

Przed kilkunastoma minutami wprowadziliśmy tymczasowy system kontrolowania trolli, nazwany roboczo "Siusiak Alert Button System" (SABS). Przy każdym obrazku bądź opisie, w prawym, górnym rogu będzie wyświetlał się guzik "Siusiak alert!". Jeśli zobaczymy, że ktoś zabawny znów narysował/wpisał kupę, siusiaka, tudzież stwierdził, że kobiety to stolec (przezabawne) - nie wahajcie się go pacać. Powiem więcej, liczymy na waszą aktywność w tym zakresie, aby jak najszybciej uczynić zabawę na powrót kreatywną.

Granica jest cienka, wystarczą trzy bezmyślne siusiaki i delikwent ląduje na czanej liście - dlatego strzeżcie się niszczyciele dobrej zabawy.

Wprowadziliśmy również Captchę ze względu na to, że część tego bałaganu może leżeń po stronie robotów. To małe utrudnienie, ale lepiej spędzić przy logowaniu minutę dłużej, by móc się potem dobrze bawić.

Dodatkowo, cały czas pracujemy nad kolejnymi funkcjonalnościami, sugerując się waszymi wskazówkami. Wciąż nie możemy wyjść z podziwu wobec zainteresowania wokół Maziaja. Dzięki wszystkim!

07 lis 2011

7 listopada 2011

Zbiorcza aktualizacja do wersji 1.1

Dziękujemy wszystkim za konstruktywny feedback i intensywne mazianie!

Wyciągnęliśmy wnioski, zebraliśmy najlepsze pomysły oraz największe wpadki i przygotowaliśmy zbiorczą aktualizację serwisu, która sprawi, że będziecie bawić się jeszcze lepiej!

Zmiany w wersji 1.1:

Zdajemy sobie sprawę, że samo filtrowanie wprowadzanych treści nie powstrzyma niesympatycznych ludzi od psucia zabawy innym. Dlatego prosimy, abyście również wy reagowali. Kiedy w waszym sznurku napotkacie na kupę lub siusiaka, podnieście poziom sznurka maziając/opisując coś bardziej wyrafinowanego i ciekawego. W ten sposób ograniczymy znacznie ilość oczek na poziomie asfaltu.

W najbliższych planach jeszcze więcej zabezpieczeń - stay tuned.

04 lis 2011

4 listopada 2011

Maziaj albo giń!

Wystartowaliśmy! Ciężkie noce pełne zmagań, burze mózgów z piorunami i litry wylanego potu zaowocowały wersją beta Maziaj.pl. Maziajcie, opisujcie, testujcie aplikacje i dajcie znać, jeśli coś wam się nie spodoba. Będziemy wdzięczni za wszelkie wskazówki i postaramy się, aby użytkowanie aplikacji było coraz bardziej wygodne i coraz bardziej zabawne.

Lubisz maziać? Poleć Maziaj.pl swoim znajomym! Polub nas na Facebooku i śledź na Tweeterze.

Maziaj albo giń!

Powrót

W Maziaj.pl czasem musisz opisać jakiś rysunek, a czasem narysować coś do podanego opisu. Osoba rysująca widzi tylko ostatni opis, a opisująca tylko ostatni rysunek. Takie kalambury, w których wszyscy odpowiadają źle i tworzy się z tych rysunków i opisów coraz większy sznur niejasności. I to nic nie szkodzi. Tak jest śmieszniej. Jak nadal nie łapiesz zasad, po prostu zagraj.

To na serio proste.

Powrót